Sepet

HAKKIMIZDA


Enerjiburada.com geleceğin en büyük mimarı olan yenilenebilir enerjiyi globalleştirmeyi amaçlayan bir e-ticaret platformu olarak, temelleri 2007 Yılında atılmış olan SELECT Enerji tarafından büyük bir altyapı yatırımı ile 2021 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun ilk günlerinde sektör paydaşlarının ve yatırımcılarının dikkatini çeken EnerjiBurada.com özellikle yenilenebilir enerji projelerinin sektörde etkin çözüm ortaklarından biri haline gelmiştir. Uzman kadrosu ve hedefe hızlı ulaşma yetenekleri ile her zaman müşterilerinin karlılığını ve bu karlılıkla daha güçlü yatırımlar yapmalarını sağlamakta ve amaçlamaktadır. 

Enerjiburada.com özellikle enerji ve elektriğe dair her türlü çözümü gelişmiş  yapay zeka algoritmaları ile müşterilerine sunmaktadır.  Enerjiburada.com SELECT Enerji gibi  GES yatırımlarında doğrudan ve dolaylı olarak 200 MWe projeye etki eden büyük bir tecrübe ile Dünya'mızı daha yaşanılabilir kılmak için var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir.

Enerjiburada.com ailesi olarak daha temiz bir Dünya vizyonu ile hep daha iyiye ve daha ileriye gitmek için çalışmalarımıza kararlılıkla devam edeceğiz. Siz değerli iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bu yolda bizleri her zaman desteklediğiniz için şükranlarımızı sunar teşekkürü borç biliriz..