Sepet

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Temelleri 2007 Yılında atılmış olan SELECT Enerji yenilenebilir enerji projelerinin sektörde en etkin çözüm ortaklarından biri haline gelmiştir. Uzman kadrosu ve hedefe hızlı ulaşma yetenekleri ile her zaman müşterilerinin karlılığını ve bu karlılıkla daha güçlü yatırımlar yapmalarını sağlamaktadır. Firmamız sektörde ilk projesini 2009 yılında Off-Grid bir sistem ile Kırşehir’de gerçekleştirmiştir.

Özellikle On-Grid ve Off-Grid alanlarda sabit, hareketli(tracker-single axis) projelerle yatırımcılarına çözümler üretmektedir. SELECT Enerji GES yatırımlarında doğrudan ve dolaylı olarak 200 MWe projeye etki ederek sektördeki tecrübesini en üst seviyeye taşımıştır. Firmamız bu projeleri “All In One” mantığıyla tamamen kendi bünyesinde projelendirip, üretip veya temin edip yatırımcılarına sunmaktadır.

2018 Yılında KSTAR firması ile Distribütörlük anlaşması yapan AKİB üyesi olan firmamız, 2019 yılında tescilli markası SPV ile uluslararası pazarda faaliyetlerine hız vermeye başlamıştır. 2020 yılında ise bu marka ile küresel pazarda etkili ve yenilikçi çözümler ile etkin olmayı amaçlamaktadır.